top of page

Dönmez Tabela & Reklam
HAKKINDA !

Profesyoneller İle Çalışmak Sizin de Hakkınız Değil mi?

İzmir'de 17 Yıllık Tecrübe İle Reklam Alanında Tüm İhtiyaçlarınız Tek Adreste. Üstelik En Uygun Fiyat Garantisi..!


Dönmez Reklam olarak biz, sizlere tüm reklam işlerinizi tek adreste hızlı, ucuz ve profesyonelce çözümlemeyi vaat ediyoruz. Hem fiyat açısından uygun hem de kaliteden asla taviz vermeden hizmet sağlaya bilmemizin en önemli sebebi ihtiyaç duyduğumuz tüm makine parkurunun kendi bünyemizde bulunmasıdır.

On yedi yıllık hizmet hayatımız boyunca, müşterilerimize en doğru hizmeti suna bilmek için neler gerektiğini tecrübe ederek öğrendik. Kendimizi bu şekilde geliştirdik. Öğrendik ki ucuz tabela yapmak yeterli değil. Doğru olan tabela ve tüm reklam hizmetlerimizde arkasında durulan hesaplı olduğu kadar, kaliteli ve sorunsuz iş çıkartmak ucuz iş yapmaktan daha verimli.

Biz müşterilerimize yaptığımız tüm işlere garantilerini de içeren sözleşmeler hazırlıyoruz. Müşterilerimizin hiç bir kötü sürpriz ile karşılaşmasına izin vermiyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru belirleyerek, bütçelerini dikkate alarak en doğru şekilde reklam hizmeti almasını sağlıyoruz.

Yanlızca tabelacı olarak anılmak istemediğimizden, tabela imalatı atölyemizin yanına dijital baskı ve cnc router makinelerinide ekleyerek tüm ihtiyaçlarınız için tek adres olamaya gayret gösteriyoruz.

Dönmez Reklam

Tabela Neler Yapar?

  • Keşif ve reklam danışmanlığı

  • kurumsal kimlik oluşturma ve reklam planlaması

  • Reklam bütçesinin verimli kullanım planlaması

  • Grafik tasarım

  • Tabela imalatı ve montajı

  • Cnc Router kesim hizmetleri

  • Matbaa hizmetleri

  • Dijital baskı hizmetleri

İdda ediyoruz! Gerek kalite anlamında gerekse fiyat anlamında İzmir tabelacı firmalar içinde bizden daha iyi tabela reklam çözümleri üreten bir firma daha bulamayacaksınız. Sizleri tanışmak için İzmir Karabağlar ofisimizde bir kahve içmeye bekleriz. Ücretsiz kesif için, bizleri arayarak randevu oluşturmanız yeterlidir.

Hakkında: Hakkında
bottom of page