top of page

Pleksi Kutu Harf

100 x 100  cm :   8.000 TL

100 x 200  cm :   9.500 TL

100 x 300  cm : 14.000 TL

100 x 400  cm : 17.700 TL

100 x 500  cm : 20.000 TL

isikli-paslanmaz-krom-harf-tabela-led.jpg

Pleksi Kutu Harf Tabela Teknik Özellikleri

-  20 x 30 x 1,50 mm Boyalı Profil  Kasa

-  5 Yıl Garantili Alüminyum Kompozit Zemin

-  60 mm Kabartmalı Pleksi Kutu Harf

-  5 Yıl Garantili 3 mm Pleksi Ön Kaplama

-  Duvarları Özel Dış Mekan Akrilik Oto Boyalı 5 mm Foreks

-  Su Geçirmez Dış Mekan Geniş Açılı Modül Led (Gölge Yapmaz) Aydınlatma  1 Yıl Garantili

-  Grafik Tasarım, 10 Km Alan İçinde Nakliye ve Montaj Dahil

- Dış Mekan Sınırsız Renk ve Resim Dijital Baskı

3 YIL GARANTİLİ

karabaglar-isikli-pleksi-kutu-harf-tabela-ornekleri
buca-park-isikli-pleksi-kutu-kabartma-harf-tabela
pinarbasi-pleksi-kutu-harf-nimsan
led-isikli-pleksi-kabartma-harf-tabela-gaziemir-vestel
buca-pleksi-kutu-harf-cep-center
isikli-pleksi-kutu-kabartma-ornekleri-narlidere
pleksi-kutu-harf-izmir-balçova-mamagelsin-

Işıklı Pleksi Kutu Harf Nedir?

Işıklı Pleksi Kutu Harf;

Işıklı Tabela sistemleri içinde en çok tercih edilen pleksi kutu harf, oldukça dikkat çekici ve ışıklı bir tabela reklam uygulamasıdır. Hemen hemen har türde yazı resim ve logoların kullanılabilir. Uzun ömürlü ve kalıcı olması, çalışma yapılan mekana gösterişli ve zengin bir hava katması, prestijli ve dikkat çekici olması sebebiyle sıkça tercih edilir.

“IŞIKLI PLEKSİ KABARTMA KUTU HARF SAYESİNDE REKİPLERİNİZİN ARASINDA HEMEN FARK EDİLMENİZİ SAĞLAYARAK SİZİ BİR ADIM ÖNE TAŞIYACAKTIR."

Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabela Nasıl İmal Edilir?

Öncelikle tüm tabela ve reklam modellerinde olduğu gibi tüm süreç grafik tasarım ile başlar. Bilgisayarda sizin zevkinize uygun ve imalata müsait yazı karakteri logo ve resimlerin orantılı ve çalışma alanı ölçülerine yerleştirilerek onayınız alınır. Böylece imalat aşamalarına başlanır

 

  • İlk aşamada  lazer kesim makinalarında, dış mekan da doğal hava şartlarına çok uygun ve uzun ömürlü pleksi malzeme kesilir. 

  • 5 mm Kalınlığında dekota malzeme cnc router yardımıyla 60 mm lik şeritler haline dilimlenir.

  • Şerit halinde kesilen dekota malzemeler, pleksi malzemeye ışı ve özel yapıştırıcılar sayesinde yapıştırılarak harflere derinlik kazandırılır. Bu süreç tamamen el işçiliği ile yapılır.

  • Yapıştırma sürecinden sonra ortaya çıkan pleksi kutu harf çalışmasının yan duvarları, seçilen renklerde, dış çephe için uygun olan akrilik su bazlı oto boyası ile boyanır.

  • Yine cnc router makinasında 8 mm kalınlıkta hazırlanan pleksi harf çalışmasından çok az daha küçük olarak kesilir. pleksi harflerden küçük olmasının sebebi; harflerin altında, harflerin içine girecek şekilde ve dışardan bakıldığında görünmeyecek şekilde daha sonra montajlanacak olmasıdır.

  • Kesimi yapılan taban dekotalarına dış mekanda sudan nemden etkilenmesin diye özel olarak üretilmiş modül ledler döşenir. Led kullanımında geniş açılı led seçilmesi önemlidir. Bu sayede ledler arasında gölge kalmayacak ve harfin her noktasına homojen bir şekilde ışık dağalacaktır.

  • Başka bir bölümde imal edilmiş profil kasa üzerine, derzleri açılmış alüminyum kompozitler vidalanır.

  • Bu aşamalrın sonunda ışıklı pleksi kutu harf tabela toplanmaya hazır hale gelir. Kompozit panellerin üzerine, önce led döşenmiş 8 mm dekotalar ve onunda üzerine peleksi harfler takılır. Arka taraftan elektrik tesisatı bağlanarak kabartma harfli tabelanız montaja hazır hale gelir.

Kutu Harf Tabela Işığı Daha Sonra Değiştirilebilir mi?

Doğru bir firma tarafından, uygun şekilde imal edilen, kutu harf tabelanın led ışık sistemini değiştirmek oldukça kolaydır. Kutu harfler, zemindeki ışıklı dekota kapaklara vida yardımıyla takıldığından uygun bir tornavida ile çok kolay bir şekilde açılıp içine basitçe müdahale edilebilir.

İzmir Kutu Harf Tabela Fiyatları

Satın alma yaparken en önemli kriter işin başında alırken kazanmaktır. Tabela yaptırırken doğru bir firmayı seçmeniz çok önemlidir. Gerek işçilik süreci, gerek doğru şekilde montaj süreci, gerekse doğru malzeme seçimi, sizin bilginiz ve gözlemleriniz dışında, çalışmayı seçtiğiniz firma tarafından yapılır. Kapalı bir kutu olarak gelen tabelanız sizi ilk anda güzel gelse de, yanlış malzeme ve yanlış işçilik zaman içinde size birçok sürpriz sorun çıkartır. Bu sebep ile firmamız Dönmez Reklam yılların verdiği tecrübe ile sizlere sözleşmeli garantili ancak oldukça düşük maliyetli çözümler sunar.

bottom of page